Kadra

Strona główna >> Node >> Kadra

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
mgr inż. Jacek Górski

Wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ds. dydaktycznych i wychowawczych
mgr Ewa Bartosińska

Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Kamer

 

Grono pedagogiczne  w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

 

Przedmioty

1.

 Bartosińska Ewa

Przedmioty zawodowe,
(wicedyrektor)

2.

 Kamer Agnieszka

Przedmioty zawodowe
(kierownik szkolenia praktycznego)

3.

 Bednarek Tomasz

Przedmioty zawodowe

4.

 Brachaniec Ewa

Kompetencje personalne i społeczne

 5.

 Chlebda Kinga

Religia

6.

 Cieślik-Krążek Joanna

Język angielski

7.

 Czuber Joanna

Język polski, Wiedza o kulturze.

8.

 Czypionka Monika

Język polski, Wiedza o kulturze

9.

 Dombecka-Nowak Agnieszka

Przedmioty zawodowe

10.

 Dutkiewicz Wiesław

Przedmioty zawodowe

11.

 Gałużny Agnieszka

Biologia, Geografia

12.

 Gałużny Daniel

Wychowanie fizyczne

13.

 Godlewska Agnieszka

Język angielski

14.

 Góralska Marta

Przedmioty zawodowe

15.

 Górniak Konrad

Przedmioty zawodowe

16.

 Herzyk Grzegorz

Przedmioty zawodowe

17.

 Hlawska-Rojek Barbara

Fizyka

18.

 Jagiełło Justyna

Matematyka

19.

 Jajkiewicz Magdalena

Przedmioty zawodowe

20.

 Jastrzębski Robert 

Język angielski

21.

 Juszczyk-Kieliś Danuta

Przedmioty zawodowe

22.

 Kicka Jarosław

Przedmioty zawodowe

23.

 Kleszcz Lucyna

Przedmioty zawodowe

 24.

 Kołodziejczyk Leszek

Przedmioty zawodowe

25.

 Krążek Rafał

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo

26.

 Krupa Joanna

Bibliotekarz

27.

 Kubas Magdalena

Język angielski

28.

 Kutrzyk-Nykiel Aleksandra

Przedmioty zawodowe(urlop)

29.

 Lasota Bożena

Język polski, Etyka, Filozofia

30.

 Laszczak Elwira

Psycholog szkolny

31.

 Litewka Ewa

Przedmioty zawodowe

32.

 Łazowska Ewa

Przedmioty zawodowe

33.

 Majewska Renata

Pedagog szkolny

34.

 Małysza Beata

Przedmioty zawodowe

35.

 Maniak Jolanta

Przedmioty zawodowe

36.

 Miszczak Roman

Wychowanie fizyczne

37.

 Musialik Jolanta

Przedmioty zawodowe

38.

 Nowak Anna

Matematyka

39.

 Nowak Barbara

Przedmioty zawodowe

40.

 Nowak Ewa

Przedmioty zawodowe

41.

 Nowak Katarzyna

Biologia, Geografia

42.

 Olczyk Beata

Język polski, Kompetencje społeczne

43.

 Ortemska Nina

Matematyka

44.

 Pastucha Zbigniew

Przedmioty zawodowe

45.

 Pietrzczyk Rafał

Przedmioty zawodowe

46.

 Podsiadlik Paweł

Przedmioty zawodowe

47.

 Pustuł Renata

Język niemiecki

48.

 Rokita Jolanta

Język niemiecki

49.

 Rzeszutek Barbara

Język polski

50.

 Sikora Michał

Przedmioty zawodowe

51.

 Siwek Krzysztof

Informatyka, Geografia

52.

 Skotniczna Ewa

Religia, Język rosyjski

53.

 Sobaszek Małgorzata

Historia, Historia i społeczeństwo

54.

 Staroń Jakub

Informatyka

55.

 Starosta Tomasz

Wychowanie fizyczne

56.

 Stępniewska Monika

Język angielski

57.

 Stępniewski Paweł

Przedmioty zawodowe

58.

 Stolarczyk Marcin

Przedmioty zawodowe

59.

 Struzik Robert

Wychowanie fizyczne,
Edukacja dla bezpieczeństwa

60.

 Supernak Renata

Przedmioty zawodowe

61.

 Szachulski Sławomir

Przedmioty zawodowe

62.

 Szewczyk Agnieszka

Chemia

63.

 Ślęczka Agnieszka

Przedmioty zawodowe

64.

 Urzędowski Mateusz

Przedmioty zawodowe

65.

 Wałaszek Grażyna

Przedmioty zawodowe

66.

 Wojciechowska Wanda

Przedmioty zawodowe

67.

 Zacharjasz Grzegorz

Matematyka

68.

 Zalas Dorota

Doradca zawodowy, Podstawy przedsiębiorczości, Kompetencje społeczne

69.

 Zoń Anna

Geografia

 

 

Pliki do pobrania: