Kadra

Strona główna >> Kadra

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
mgr inż. Jacek Górski

 

Wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ds. dydaktycznych i wychowawczych
mgr Ewa Bartosińska

Godziny pracy:

Poniedziałek: 10.15-20.15 (16.30-20.15 CKU)

Wtorek: 7.30-14.30

Środa: 13.15-20.15

Czwartek: 7.30-15.00

Piątek: 7.30-15.30 (pierwszy i trzeci tydzień miesiąca)

11.15-19.50 (drugi i czwarty tydzień miesiąca)

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Kamer

Godziny pracy:

Poniedziałek: 7.30-15.30

Wtorek: 10.50-20.15

Środa: 7.30-15.30

Czwartek: 14.15-20.15

Piątek: 12.15-20.15 (pierwszy i trzeci tydzień miesiąca)

7.30-15.30 (drugi i czwarty tydzień miesiąca)

 

 

Grono pedagogiczne  w roku szkolnym 2020/2021

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

 

Przedmioty

1.

 Bartosińska Ewa

Przedmioty zawodowe,
(wicedyrektor)

2.

 Kamer Agnieszka

Przedmioty zawodowe
(kierownik szkolenia praktycznego)

3.

 Bednarek Tomasz

Przedmioty zawodowe

4.

 Chlebda Kinga

Religia

5.

 Cieślik-Krążek Joanna

Język angielski

6.    Choroba Michał

Przedmioty zawodowe

7.    Czapla Lucyna

 Fizyka

8.

 Czuber Joanna

Język polski, Historia

9.

 Czypionka Monika

Język polski

10.

 Dombecka-Nowak Agnieszka

Przedmioty zawodowe

11.

 Dryjska Monika

Język niemiecki

12.

 Dutkiewicz Wiesław

Przedmioty zawodowe

13.    Dziagan Anna

Przedmioty zawodowe

14.

 Gajecki Jan Patrick

Przedmioty zawodowe

15.

 Gałużny Agnieszka

Biologia, Geografia

16.

 Gałużny Daniel

Wychowanie fizyczne

17.

 Godlewska Agnieszka

Język angielski

18.

 Góralska Marta

Przedmioty zawodowe

19.

 Górniak Konrad

Przedmioty zawodowe

20.

 Herzyk Grzegorz

Przedmioty zawodowe

21.

 Hlawska-Rojek Barbara

Fizyka

22.

 Jagiełło Justyna

Matematyka, Fizyka

23.

 Jajkiewicz Magdalena

Przedmioty zawodowe

24.

 Jastrzębski Robert 

Język angielski

25.

 Juszczyk-Kieliś Danuta

Przedmioty zawodowe

26.

 Kicka Jarosław

Przedmioty zawodowe

27.

 Kleszcz Lucyna

Przedmioty zawodowe

 28.

 Kołodziejczyk Leszek

Przedmioty zawodowe

29.

 Krążek Rafał

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo

30.

 Krupa Joanna

Bibliotekarz

31.

 Kubas Magdalena

Język angielski

32.

 Kutrzyk-Nykiel Aleksandra

Przedmioty zawodowe

33.

 Lasota Bożena

Język polski, Etyka, Filozofia

34.

 Laszczak Elwira

Psycholog szkolny

35.

 Litewka Ewa

Przedmioty zawodowe, Fizyka, Informatyka

36.

 Majewska Renata

Pedagog szkolny

37.

 Makowski Lukasz

Przedmioty zawodowe

38.

 Małysza Beata

Przedmioty zawodowe

39.

 Maniak Jolanta

Przedmioty zawodowe

40.

 Miszczak Roman

Wychowanie fizyczne

41.

 Musialik Jolanta

Przedmioty zawodowe

42.

 Nowak Anna

Matematyka

43.

 Nowak Barbara

Przedmioty zawodowe

44.

 Nowak Ewa

Przedmioty zawodowe

45.

 Olczyk Beata

Język polski, Kompetencje społeczne

46.   Pasierb Jacek

Historia, Historia i społeczeństwo

47.

 Pastucha Zbigniew

Przedmioty zawodowe

48.

 Pietrzczyk Rafał

Przedmioty zawodowe

49.   Piotrowska-Mrzyczek Dagmara

Język niemiecki

50.

 Podsiadlik Paweł

Przedmioty zawodowe

51.

 Pustuł Renata

Język niemiecki

52.    Rajca Tomasz

Przedmioty zawodowe

53.

 Rzeszutek Barbara

Język polski

54.

 Sikora Michał

Przedmioty zawodowe

55.

 Siwek Krzysztof

Informatyka, Geografia

56.

 Skotniczna Ewa

Religia, Język rosyjski

57.

 Staroń Jakub

Informatyka

58.

 Starosta Tomasz

Wychowanie fizyczne

59.

 Stępniewska Monika

Język angielski

60.

 Stępniewski Paweł

Przedmioty zawodowe

61.

 Stolarczyk Marcin

Przedmioty zawodowe

62.

 Struzik Robert

Wychowanie fizyczne,
Edukacja dla bezpieczeństwa

63.

 Supernak Renata

Przedmioty zawodowe

64.

 Szachulski Sławomir

Przedmioty zawodowe

65.

 Urzędowski Mateusz

Przedmioty zawodowe

66.

 Wałaszek Grażyna

Przedmioty zawodowe

67.

 Wojciechowska Wanda

Przedmioty zawodowe

68.

 Zacharjasz Grzegorz

Matematyka

69.

 Zalas Dorota

Doradca zawodowy, Podstawy przedsiębiorczości, Kompetencje społeczne

70.

 Zoń Anna

Geografia