„Zakochana Bana” na Walentynki

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> „Zakochana Bana” na Walentynki

Za nami kolejna, trzecia już akcja Tramwajów Śląskich pod hasłem „Zakochana Bana”, w której czynny udział wzięli uczniowie naszej szkoły. W tym roku walentynkowym tramwajem specjalnym był zabytkowy wagon typu N, pięknie przyozdobiony na tę okoliczność balonami w kształcie serc, czerwonymi różami oraz całym mnóstwem innych ozdób. Na wszystkich zakochanych, którzy wsiedli do tego wyjątkowego tramwaju czekał słodki poczęstunek i romantyczna muzyka. Dodatkowo pary, które zdecydowały się na publiczny występ z wierszem lub piosenką mogły liczyć na upominki firmowe Tramwajów Śląskich.  Konduktorem tego wyjątkowego tramwaju był Tymoteusz Muszala  a głównym fotografem dokumentującym to wydarzenie Adrian Półtorak (klasa 2KT). Tramwaj kursował w godzinach 14.00-19.40 spotykając się z bardzo pozytywnymi emocjami pasażerów, którzy już na sam widok pojazdu z uśmiechem pozdrawiali jego obsługę. Walentynkowy tramwaj kursował w Katowicach pomiędzy placem Wolności a pętlą Słoneczną docierając także pod Stadion Śląski w Chorzowie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi uczniowie ponownie znajdą się wśród ekipy tego wyjątkowego tramwaju!