Z wizytą w Teatrze Śląskim

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Z wizytą w Teatrze Śląskim

Mickiewiczowskie „Dziady” były kolejnym po „Mayday” spektaklem, który w tym roku szkolnym obejrzała młodzież Technikum nr 4 Transportowego w ranach cyklu wieczornych spotkań w teatrze.

23 listopada grupa uczniów z klasy 2ST wraz z wychowawcą panią Bożeną Lasotą odwiedziła Teatr Śląski w Katowicach, aby obejrzeć niezwykle nastrojowe i przejmujące  przedstawienie.

Wieczorne spektakle mają swój urok i klimat, a reżyser sztuki - Krzysztof Babicki – sięgając po wszystkie części arcydramatu romantycznego wieszcza, pozwolił widzom zrozumieć ten niełatwy, ale jakże ważny dla Polaków tekst.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w następnych odsłonach wieczorów w teatrze w celu przekonania się, że teatr jest dobry na wszystko...