Wycieczka do Krakowa

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wycieczka do Krakowa

Uczniowie grupy teatralnej oraz laureaci konkursu europejskiego w nagrodę za swoje osiągnięcia i zaangażowanie w życie szkoły piątkowy dzień spędzili w towarzystwie Królowej Jadwigi, Wita Stwosza, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego oraz wielu innych wspaniałych artystów krakowskich. Odwiedzając Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Narodowe, Kościół Mariacki, barokowy kościół św. Anny podziwiali najwybitniejsze dzieła sztuki i kultury polskiej. To był znakomity sposób spędzenia ze sobą czasu, zacieśnienia przyjacielskich więzi oraz przygotowania do egzaminu maturalnego z języka polskiego. W świątecznym nastroju na krakowskim rynku wszyscy radośnie weszli w nastrój nadchodzących dni Bożego Narodzenia.