Uczniowie Technikum nr 4 Transportowego najlepsi w kraju!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uczniowie Technikum nr 4 Transportowego najlepsi w kraju!

To prawdziwy sukces!  W dniu 15 listopada 2016r. grupa 20 uczniów z klas II, III i IV  wzięła udział w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Transporcie Kolejowym.  Organizatorem turnieju była Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  Podczas trwania konkursu, jego uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy o transporcie kolejowym.  W klasyfikacji indywidualnej najwyższy wynik uzyskała Sara Kompert  z klasy 2KT, drugie miejsce zajął Jonatan Biela a trzecie Kamil Melich (tegoroczni maturzyści z klasy 4KT).

Klasyfikacja grupowa również zakończyła się sukcesem naszych przyszłych kolejarzy. W tej kategorii zwycięzcami został zespół w składzie:  Jonatan Biela 4KT, Kamil Cieszewski 3KT, Sara Kompert 2KT, Kamil Melich 4KT, Szymon Piechota 2KT.

Gratulujemy naszym uczestnikom! Cieszymy się ogromnie, że wyniki osiągnięte w konkursie są potwierdzeniem prawdziwej kolejarskiej pasji  naszych uczniów. Życzymy dalszych sukcesów!