Turniej Piłki Nożnej Halowej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Turniej Piłki Nożnej Halowej

Zespół Technikum nr 4 trzecią drużyną Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora CKZiU Grota - Roweckiego 64

W dniu 01.02.2016 r. drużyna  piłki nożnej  halowej  Technikum nr 4 w składzie: K.Mosek 3GT, D.Bal, P.Bal 4ST, P.Lawędzki, B.Rybak 4GT, M.Jacuniak, N.Stasik, R.Czech 1KT, B.Kopek, K.Matysek, M.Migas 1 ET, K.Stefański 1 LT uplasowała  się na 3 miejscu w turnieju w stawce 14 sosnowieckich szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie wygrali kolejno z IV LO, Technikum nr 6, ZSEiI, przegrali nieznacznie z LO nr VII i w małym finale pokonali VI LO. Dodatkowo K.Mosek został uznany za najlepszego bramkarza turnieju. Drużynę przygotował i prowadził mgr R.Miszczak.

Gratulujemy sukcesu!