Targi Edukacyjne w Czeladzi

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Targi Edukacyjne w Czeladzi

W dniu 19 kwietnia uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania oferty kształcenia dla uczniów klas siódmych i  i ósmych szkół podstawowych Będzina, Czeladzi, Wojkowic. Rozmowy z ósmoklasistami pozwoliły naszej młodzieży przedstawić kierunki kształcenia prowadzone w Technikum nr 4 Transportowym oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości co do ścieżki dalszej edukacji.  Zwiedzający mogli osobiście porozmawiać z uczniami T4, dowiedzieć się, jakie predyspozycje potrzebne są do podjęcia nauki w zawodzie oraz  uzyskać ważne dla siebie informacje dotyczące zasad rekrutacji. Dziękujemy serdecznie naszym uczniom za zaangażowanie!