Szkolny konkurs fotograficzny

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Szkolny konkurs fotograficzny

W maju dbaliśmy o swój dobrostan, dlatego zachęcaliśmy uczniów do uwolnienia swoich talentów!  Można było wykonać plakat z okazji Dnia bez papierosa (prace mogliście podziwiać 31 maja na naszych stronach). Został również ogłoszony konkurs fotograficzny. Przyszedł więc czas na ogłoszenie wyników.

Uczniowie mogli wysyłać swoje fotografie w kilku kategoriach i podobnie jak w ubiegłym roku  stanęli na wysokości zadania.
Prace oceniało jury w składzie: Gabriela Szołtys (nauczycielka geografii i biologii), Renata Majewska  (Pani szkolny), Robert Jastrzębski (nauczyciel języka angielskiego). Decyzja była bardzo trudna! A oto werdykt:

W kategorii MOJE MIASTO:
I Miejsce - Emanuel Syrek, klasa 3DG
II Miejsce - Bartosz Bajer, klasa  2KT
III Miejsce ex aequo: Julia Mrzyczek, klasa 3CP i Miłosz Cogiel, klasa 3AG

W kategorii FOROGRAFIA INDUSTRIALNA:
I Miejsce - Jakub Mółka, klasa 1KT
II Miejsce ex aequo: Michał Kubanek, klasa 1KT i Emanuel Syrek, klasa 3DG
III Miejsce ex aequo: Bartosz Bajer, klasa 2KT i Miłosz Cogiel, klasa 3AG

W kategorii MAJOWA PRZYRODA:
I Miejsce - Emanuel Syrek, klasa 3DG
II Miejsce ex aequo: Kacper Kałwak, klasa 1KT i Bartosz Bajer, klasa 2KT
III Miejsce ex aequo: Weronika Piotrowska, Oliwier Dziędziel,  Krystian Świętorecki (uczniowie klasy 2EO) oraz Nikoldem Cebulski, klasa 1LO
WYRÓŻNIENIE - Oliwia Antosz, klasa 1KT

W kategorii FOTOGAFIA/KOLOR SELEKTYWNY - Solidarni z Ukrainą
WRÓŻNIENIE  dla Oliwi Bielińskiej (klasa 2ET) i Miłosz Cogiela (klasa
AG)

Wszystkim uczniom, którzy przysłali fotografie na konkurs serdecznie gratulujemy!
Widać, że fotografia to ich pasja. Nie są to zdjęcia przypadkowe. Przemyślany kadr, odpowiednia ekspozycja i pomysł, pokazują wrażliwość i wysoki poziom umiejętności. Brawo!!! Wkrótce zostaną wręczone nagrody!

Akcja była  prowadzona pod patronatem Fundacji na rzecz edukacji SMART oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.