Świętujemy „Katarzynkę”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Świętujemy „Katarzynkę”

Tradycyjne Święto Kolejarzy oraz Tramwajarzy zwane „Katarzynką” nie mogło obyć się bez czynnego udziału naszych uczniów. W dniu 25 listopada został uruchomiony specjalny „katarzynkowy tramwaj”, kursujący po zagłębiowskich i śląskich szynach. Do obsługi tego okolicznościowego pojazdu zaangażowali się uczniowie klas kolejowych: Krystian Burzyński i Marcin Góżański z klasy 3KT oraz Tymoteusz Muszala i Kamil Milewski z klasy 1KT, którzy odpowiedzialni byli zarówno za promocję uroczystości jak i fotorelację z przebiegu imprezy.

W tym dniu pasażerowie jeździli tramwajem typu Moderus Beta, który jest absolutną nowością na torach aglomeracji śląskiej. Całe wydarzenie przebiegło spokojnie, zgodnie z planem, a naszej załodze nie brakowało uśmiechu. Nawet zmęczeni, pod koniec dnia, tryskali humorem i radością.