Sukces reprezentacji T4 w koszykówce 3x3

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukces reprezentacji T4 w koszykówce 3x3

Znakomicie zakończyliśmy Rok Szkolny. W odbywających się w w dniu 31.05.2023 r. Mistrzostwach szkół ponadpodstawowych w koszykówce 3 x 3 reprezentacja naszego Technikum okazała się najlepszą w Sosnowcu. Po pewnych zwycięstwach w grupie z IV LO i Technikum nr 1, awansowaliśmy do ścisłego Finału, w którym po bardzo dobrych występach pokonaliśmy Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, a następnie reprezentację IX LO. Drużyna Technikum nr 4 występowała w składzie: Jakub Solarz - IV AG, Jakub Smolczewski - IV BG, Kamil Dróżdż - IV CG i Maciej Ciechelski - II KT. Warto dodać, że w tym roku szkolnym okazaliśmy się również najlepsi w koszykówce chłopców. Opiekunem drużyny był mgr Daniel Gałużny. Gratulujemy wspaniałego rezultatu i życzymy kolejnych sukcesów.