Studniówka 2015

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Studniówka 2015

Studniówka 2015

Uroczystym krokiem poloneza młodzież naszych szkół VIII LO im. C.K. Norwida i Technikum nr 4 Transportowego rozpoczęła w sobotni wieczór 30 stycznia 2016r. piękny bal Studniówkowy. W podniosłej atmosferze odtańczono ten piękny polski taniec, następnie młodzież powitała zaproszonych gości – Dyrekcję, Nauczycieli i Rodziców. Uroczystego otwarcia Studniówki dokonała Pani Dyrektor Ewa Bartosińska wraz z Dyrektorem CKZiU Panem Jackiem Górskim. Wspólna kolacja, wzajemne serdeczności zbliżyły jeszcze bardziej do siebie nasze szkolne środowisko. Szczególnym momentem było uhonorowanie wszystkich nauczycieli złotymi laurami, wręczonymi przez młodzież „Olimpijskim bogom”. A Ukoronowaniem balu był wspaniały tort, który rozkrojony wszystkim przez Dyrekcję i Nauczycieli wyróżnił szczególnie najbardziej zasłużonych uczniów klas maturalnych. Bawiliśmy się pięknie, a najważniejsze wspólnie do białego rana.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: