Puchar Sosnowca w Pływaniu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Puchar Sosnowca w Pływaniu

W dniu 16 marca odbyły  się zawody Pucharu Sosnowca w Pływaniu. Miejscem imprezy, w której uczestniczyło prawie 300 zawodniczek i zawodników, była Pływalnia Kryta przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu.

Drużyna Technikum nr 4 Transportowego reprezentowana była przez 8 uczestników, którzy pod opieką prof. Daniela Gałużnego rywalizowali o jak najlepsze miejsca w zawodach.

Skład naszej drużyny stanowili:  Sara Kompert, Tymoteusz Muszala, Michał Nowak, Adrian Półtorak ( 1 KT ), Artur Konieczny ( 1 LT ), Arkadiusz Kapuśniak , Kamil Mosek ( 3 GT ) i Kacper Pietranek ( 4 GT ).

Na poszczególnych dystansach miejsca na podium zajęli:

Arkadiusz Kapuśniak - II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym,

Kacper Pietranek - III miejsce na dystansie 50 m. stylem dowolnym,

Tymoteusz Muszala - III miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym,

Sztafeta 4 x 50 m. stylem dowolnym - III miejsce

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła 4 miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników!