Próbna Matura z OPERONEM

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Próbna Matura z OPERONEM

W dniach 24 – 27 listopada 2015 r. w naszej szkole odbyła się Próbna Matura z Operonem i Gazetą Wyborczą. Aby wiernie oddać atmosferę egzaminu maturalnego, matura taka odbywa się w całym kraju w tym samym terminie. Pozwala na rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego, egzaminu dojrzałości.

Dla naszych przyszłych absolwentów egzamin taki, oprócz możliwości zwykłego  sprawdzenia się,  był  także doskonałą próbą ćwiczenia procedur maturalnych: odbywało się losowanie miejsc, sprawdzanie dokumentów tożsamości itp. Strój galowy, jaki towarzyszył przyszłym maturzystom, dodatkowo podkreślał ważność chwili oraz przypominał o nieubłagalnym zbliżaniu się majowego egzaminu maturalnego.

Po maturze odczucia były różne. Niektórzy uczniowie wychodzili zastanawiając się nad poprawnością wykonania działań, inni byli zadowoleni z siebie, a byli i tacy, którzy uświadomili sobie, jak wiele pracy jeszcze przed nimi…

A póki co, wszyscy czekają na wyniki!