Poloneza czas zacząć.., czyli Studniówka 2015!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Poloneza czas zacząć.., czyli Studniówka 2015!

W sobotni wieczór 17 stycznia 2015  nasi tegoroczni maturzyści brawurowo odtańczyli tradycyjnego poloneza, a potem do białego rana wspaniale się bawili w towarzystwie Dyrekcji, Wychowawców, Nauczycieli i Rodziców. Po powitaniu przez młodzież Gości, swoimi refleksjami  podzieliła się Pani Dyrektor Maria Sajewicz, a uroczysty bal otworzył  Dyrektor CKZiU Pan Jacek Górski, który wzniósł toast za ten piękny wieczór, życząc wszelkiego  powodzenie uczniom klas maturalnych: III BL, IIIFL, VI ST oraz IV LT… Zaproponowany przez młodzież styl wenecki tego wieczoru okazał się znakomitym pomysłem, do którego przygotowali się uczniowie i nauczyciele… Na parkiecie było radośnie, strojnie, kolorowo i tajemniczo… Magia wieczoru przeniknęła wszystkich swoim pięknem… Na ten wieczór młodzież przygotowała wiele jeszcze innych niespodzianek, wśród których Gala wręczenia nagród i statuetek dla Nauczycieli była piękną formą uhonorowania Dyrekcji, Wychowawców i Pedagogów za ich codzienny trud pracy w szkole. Prawdziwą „ucztą dla ducha” okazał się występ naszej uczennicy z klasy III FL Aleksandry Wykręt, która  wszystkich wzruszyła swoją muzyczną dedykacją. A do tego wielokrotny korowód tancerzy, wspólne układy na parkiecie, głośne refreny śpiewne przez wszystkich, dania kuchni góralskiej serwowane w zbójnickim stylu, „wybuchający” tort , wybory króla i królowej balu… Tego wieczoru długo nie zapomni ten, kto był jego gościem.Kochani Maturzyści! Gdy pierwsze emocje tej Studniówki opadną,  rozpocznie się  odliczanie dni do Waszego Wielkiego Egzaminu! Życzymy Wam owocnej pracy i dobrego „zakuwania”! Trzymajcie się spokojnie do Matury, na Maturze i oczywiście po Maturze!