Ogólnopolski Tydzień Kariery

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ogólnopolski Tydzień Kariery

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku odbywał się pod hasłem ”Zostań autorem własnej kariery” w Technikum nr 4 Transportowym odbyło się kilka przedsięwzięć. We wtorek gościliśmy uczniów z Gimnazjum nr 27. „Warsztaty z urządzeniami transportu bliskiego” na kierunku technik eksploatacji portów i terminali dla gimnazjalistów przygotowały pani Aleksandra Kutrzyk – Nykiel i pani Jolanta Musialik. Mamy nadzieję, że udział w naszych warsztatach pozwoli gimnazjalistom zaplanować swoją karierę właśnie na tym kierunku. Klasy IV KT i IV ST miały okazję „Planować swoją karierę” na zajęciach z przedstawicielem Młodzieżowego Centrum Kariery. Ponadto wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w Kiermaszu ofert pracy oraz zapoznać się warunkami i możliwościami poszukiwania pracy za pośrednictwem Punktu Pośrednictwa Pracy w Sosnowcu. Koordynatorem tegorocznego OTK była pani Dorota Zalas- doradca zawodowy.