Mistrzostwa Technikum nr 4 Transportowego w Piłce Nożnej Halowej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Technikum nr 4 Transportowego w Piłce Nożnej Halowej

Od października 2015r.  do kwietnia 2016r. odbywały się w Technikum nr 4 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej. W początkowej fazie rozgrywek reprezentacje klas technikum rywalizowały na poszczególnych poziomach. Mecze wyłoniły czwórkę finalistów, w której znalazły się klasy: 1 KT, 2 GT, 3 KT i 4 GT.  W fazie finałowej mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym". Najlepsza  okazała się klasa 4 GT, wyprzedzając klasę 1KT, 3 miejsce zajęła klasa 3 KT, a czwarte klasa 2 GT. Organizatorem mistrzostw był mgr R. Miszczak. Gratulujemy wszystkim udziału w tych zawodach, które przebiegały  w sportowej atmosferze i znacząco wpłynęły na integrację społeczności szkolnej.