Mistrzostwa Sosnowca w siatkówce

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Sosnowca w siatkówce

W dniach 10-11.02.2016 r. w Hali Sportowej MOSiR Sosnowiec-Milowice odbyły się Finały Mistrzostw Sosnowca w siatkówce chłopców. Drużyna Technikum nr 4 Transportowego uzyskała awans do nich zajmując 2 miejsce w rozgrywkach grupowych, w których uległa Technikum nr 5 i zwyciężyła Technikum nr 2. W turnieju finałowym, a jednocześnie w końcowej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 5 miejsce w Sosnowcu.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Piotr Guzy, Mateusz Hołdowicz, Michał Jacuniak, Kamil Kucięba ( klasa 1KT), Michał Bromboszcz, Kacper Stefański (klasa 1LT), Radosław Laprus, Royel Ratyński ( klasa 1ST), Przemysław Rojek (klasa 2ST), Tomasz Kura, Kamil Mosek, Szymon Szyba ( klasa 3GT). Opiekunem drużyny był Daniel Gałużny.