Mistrzostwa Sosnowca w Piłce Nożnej Dziewcząt

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Sosnowca w Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniach 21 i 22 października na terenach sportowych VII LO im. Baczyńskiego odbyły się rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt, których stawką było mistrzostwo Sosnowca. Pierwszego dnia nasze dziewczęta,  po wygraniu pierwszych dwóch spotkań z IV LO im. Staszica 2:1 i zeszłorocznymi wicemistrzyniami Sosnowca -uczennicami „Ekonomika” 2:0, zapewniły sobie grę w półfinale. O pierwsze miejsce walczyły z VI LO i tu mimo ambitnej walki uległy minimalnie 2:3. Wtorek był dniem ostatecznych rozstrzygnięć. W półfinale nasza drużyna uległa faworyzowanemu zespołowi VII LO, w którym grają zawodniczki klubowe i reprezentantki kraju. Ostatecznie w finale reprezentacja VII LO wysoko pokonała drużynę VI LO. W meczu o III miejsce nasz zespół jednak nie dał żadnych szans „Gastronomikowi”, wygrywając 4:0 i zdobywając tym samym brązowy medal. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerowi panu Robertowi Struzikowi!

Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Agata Sekuła (1AP), Magdalena Hofler (1BG), Sandra Jarzynska (1BG),Julia Makowska  (1BG), Martyna Szymacha  (1BG), Emilia Śliwa  (1BG), Roksana Brodziak  (1BP),
Wiktoria Liberska (1BP),Paulina Magdziarz  (1BP), Paulina Lipinska (1CG), Julia Mrzyczek  (1CP), Emilia Sułkowska (1DG), Karolina Banbuła  (2EL),Weronika Szafirska  (2EO),  Wiktoria Babiś  (3KT), Zuzanna Ozga (3KT).