Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

15 listopada odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z motywem podróżniczym dla młodzieży szkół gimnazjalnych zorganizowany przez polonistki naszego technikum. Konkurs ten uświetnił obchody 65-lecia Technikum nr 4, a laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach będą mieli okazję zaprezentować swój talent  w trakcie jubileuszowych obchodów w dniu 18 listopada 2016 r. Gościliśmy recytatorów z  sosnowieckich gimnazjów  nr 9, 16 i 18.

Konkursowe zmagania odbyły się w trzech kategoriach i dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń. Niezmiernie nam miło przedstawić laureatów tego konkursu

Recytacja:

I miejsce – Joanna Gawlik uczennica gimnazjum nr 16

II miejsce - Helena Mańka  uczennica gimnazjum nr 18

Emilia Kozieł  uczennica gimnazjum nr 16

III miejsce – Kalina Grochowska  uczennica gimnazjum nr 9

Wywiedzione ze słowa:

I miejsce – Wiktor Pajączkowski  uczeń gimnazjum nr 16

II miejsce – Klaudia Staroń  uczennica gimnazjum nr 16

III miejsce – Jakub Siewniak   uczeń gimnazjum nr 9

Poezja śpiewana :

I miejsce  Jakub Maciejewski  uczeń gimnazjum nr 16

Wyróżnienie Julia Mikulska uczennica gimnazjum nr 16

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach zmagań na słowa !