Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

W październiku uczniowie Technikum nr 4 wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej. W głównym konkursie drużyna złożona z dwóch uczniów- Kamila Góraka z klasy 4KT oraz Szymon Piechoty z klasy 2KT zajęła II miejsce.

Wysoko ocenione zostało również zdjęcie Macieja Orynicza z klasy 3GT, ilustrujące życie kulturalne Sosnowca.

Dobrze spisał się także zespół przygotowujący projekt muralu ( Julia Buras z klasy 2ST, Filip Baliński z klasy 1EO, Damian Daros z klasy 4ST oraz Adam Ligierko z klasy 1EO).

Gratulacje należą się też kibicom- uczniom klasy 2ST, którzy „uzbrojeni” w transparenty zagrzewali swoich szkolnych kolegów do walki.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły i gratulujemy osiągniętych wyników!