KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

W czwartek 9 czerwca br. W Technikum nr 4 Transportowym ogłoszono wyniki XIII edycji Konkursu Ortograficznego o tytuł „Mistrza Ortografii 2016”.

Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego dyktanda został  Kamil Górak uczeń Technikum nr 4 Transportowego.

II i III miejsce zajęły w kolejności: Julia Rozworska  i Aleksandra Jóźwik uczennice klasy 3P Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska.

Nagrody książkowe zwycięzcom, pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki wszystkim  uczestnikom dyktanda wręczyła Pani Dyrektor Ewa Bartosińska, która serdecznie gratulowała uczniom biorącym udział w konkursie.

Dziękując za tegoroczne zmagania, już dziś zapraszamy uczniów CKZiU do udziału w kolejnych edycjach ortograficznych zmagań.