KONGRES MŁODYCH LIDERÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> KONGRES MŁODYCH LIDERÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 09 grudnia uczniowie Technikum Nr 4 Transportowego wzięli udział w Kongresie Młodych Liderów Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.   W Kongresie uczestniczyli przedstawiciele władz uczelni oraz przedstawiciele wiodących firm  biznesowych w kraju.   Jednym z ważniejszych punktów Kongresu było rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy biznesplan, wyłoniono zwycięzców i wszystkim uczniom pogratulowano ciekawych pomysłów na biznes oraz życzono powodzenia w jego realizacji.    Przypomnijmy, od września br,  pod opieką p. Agnieszki Kopeć i p. Renaty Dudzik, uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie Młodych Liderów Przedsiębiorczości. Uczestniczyli w warsztatach tematycznych, wizytach studyjnych, wizytach w inkubatorach przedsiębiorczości i akceleratorach warsztatowo-wykładowych.     Udział uczniów w Kongresie dał  możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi sukcesu, którzy nie bojąc się wyzwań rozpoczęli z powodzeniem działalność biznesową. Uczniowie mieli możliwość porozmawiać z przedsiębiorcami i dowiedzieć sie jak skutecznie można realizować swoje marzenia, wykorzystać własny potencjał i efektywnie sięgać po narzędzia biznesu.