Halloween w naszej szkole

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Halloween w naszej szkole

W dniu 29 października, w przededniu Halloween nasza szkołę odwiedziły duchy, zjawy, zombie i inne groźnie wyglądające stwory. Uczniowie przebrani i wystylizowani  na postaci z horrorów snuli się po szkolnych korytarzach, wzbudzając oprócz uśmiechu także  podziw dla oryginalności i pomysłowości swoich charakteryzacji. Zwłaszcza "ociekające krwią" wampirzyce wzbudzały niemałe zainteresowanie ze strony pozostałych uczniów.

Oprócz  dobrej zabawy była to okazja do przybliżenia tradycji krajów anglojęzycznych, gdzie tradycja Halloween cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkie nasze szkolne potwory mogły w tym dniu liczyć na taryfę ulgową ze strony nauczycieli: obowiązywała zasada  "szczęśliwego numerka" - uczniowie nie byli pytani!