Dni otwarte

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dni otwarte

W dniach 7-8 kwietnia odbyły się  Dni Otwarte w Technikum nr 4 Transportowym. Ósmoklasiści i ich rodzice mieli okazję do zapoznania się możliwością kształcenia w oferowanych  przez naszą szkołę zawodach, poznania  bazy dydaktycznej  oraz  oferty edukacyjnej placówki.  Miło nam, że w gronie zwiedzających byli również młodsi uczniowie z klas szóstych i siódmych, którzy już teraz zastanawiają się nad wyborem przyszłej szkoły. Uczniowie i Grono Pedagogiczne przygotowało dla odwiedzających wiele atrakcji, w tym  korzystanie z symulatora lotu, symulatora jazdy lokomotywą, a także pokazy, wystawy, konkursy i quizy, zajęcia zawodoznawcze. Wrażenie na zwiedzających zrobiło wyposażenie naszych pracowni zawodowych  oraz cała infrastruktura nowego budynku szkoły. Cieszymy się, ze odwiedzili nas nie tylko sosnowieccy uczniowie,  ale także młodzież z okolicznych miast.  Tych, którzy nie zdążyli nas odwiedzić- zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty, który organizować będziemy 21 kwietnia. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania do tego wydarzenia  oraz sprawny jego przebieg. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałych uczniów na pomoc których zawsze można liczyć!