DNI OTWARTE

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> DNI OTWARTE

W dniach 10 i 11 kwietnia odbyły się w Technikum nr 4 Transportowym i Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida Dni Otwarte naszej szkoły pod hasłem „Jedzie pociąg z daleka…”. Zabraliśmy naszych gości-gimnazjalistów i ich rodziców w podróż po naszej szkole. Na początek- Pani wicedyrektor Maria Sajewicz oraz Pani kierownik kształcenia praktycznego Barbara Nowak  zaprezentowały ofertę kształcenia i  sukcesy naszej szkoły. Goście obejrzeli także film o kształceniu w CKZIU. Dni Otwarte były okazją do prezentacji naszych specjalistycznych pracowni zawodowych, Centrum Multimedialnego, pracowni językowych, informatycznych. Na każdej stacji „podróży” po szkole przygotowaliśmy atrakcje- konkursy,  spotkania z naszymi uczniami, zajęcia warsztatowe, ćwiczenia umiejętności zawodowych, zajęcia na symulatorze jazdy pociągiem, zajęcia na symulatorze lotu, spotkania i rozmowy z naszymi nauczycielami. Dni Otwarte były także okazją do prezentacji naszej nowo otwieranej  klasy w Liceum Ogólnokształcącym- akademickiej- medialnej.  Rodzice gimnazjalistów ,w kawiarence przy kawie i herbacie, mogli porozmawiać o możliwościach kształcenia w naszej placówce. Staraliśmy się odpowiedzieć na każde pytanie. Mamy nadzieję, że nasze atuty- ciekawe kierunki kształcenia  przygotowujące absolwentów na rynek pracy oraz miła atmosfera przyczynią się do wyboru przez gimnazjalistów ścieżki kształcenia w naszej szkole.