Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę - spotkanie z przedstawicielem EURES

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę - spotkanie z przedstawicielem EURES

Wiele osób decyduje się na wyjazd do pracy za granicę do krajów UE. Zawsze, w marę możliwości sprawdź swojego pracodawcę, nie pracuj bez umowy, sprawdź ile wynoszą koszty utrzymania w danym kraju, oceń obiektywnie swoje umiejętności językowe. Zabierz ze sobą dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe przetłumaczone na język obcy, ubezpiecz się - to tylko niektóre dobre rady, które wskazał przedstawiciel Europejskich Służb Zatrudnienia EURES pani Anna Stokłosa podczas spotkania z uczniami klas 3 ET, 3KS, 3LO, 4EO. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się,  jak bezpiecznie przygotować się do wyjazdów do pracy za granicę.