Akademia szkolna

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Akademia szkolna

W dn. 18 grudnia młodzież naszej szkoły uczestniczyła w uroczystej akademii wigilijnej przygotowanej przez uczniów klas: 3KT, 2 BL, 2 KT pod opieką p. Ewy Skotnicznej i p. Ewy Sokołowskiej. Hasłem przewodnim spotkania było zdanie: „Niech nie powtarza się chłód Betlejem, tylko jego miłość”. Uczestnicy akademii zostali zapoznani z tradycjami wigilijnymi i  bożonarodzeniowymi, a także historią powstania najpiękniejszych polskich i europejskich kolęd. W świąteczny nastrój wprowadziła wszystkich uczennica kl. 3FL – Aleksandra Wykręt, która  zaśpiewała „Cichą noc”. Po akademii, w imieniu dyrekcji szkoły, życzenia świąteczne złożyła  p. kierownik szkolenia praktycznego – Barbara Nowak.Całość przedstawienia dokumentował uczeń kl. 2KT – Michał Zbiciak, którego zdjęcia są przedstawione w  załączonej galerii .