Szkolny Rzecznik Praw Ucznia

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Szkolny Rzecznik Praw Ucznia

W Technikum nr 4 Transportowym od wielu lat istnieje funkcja Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia. W dniu 21 lutego odbyły się wśród społeczności szkolnej wybory na to stanowisko. Rzecznikiem zostaje wybrany przez młodzież nauczyciel, którego zadaniem jest pomaganie uczniom w komunikacji z innymi pracownikami szkoły oraz w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Miło nam poinformować, że nowym Szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia został prof. Jacek Pasierb, który uzyskał największą liczbę głosów. Uprawnionych do głosowania było 670 uczniów, oddano 533 głosy, frekwencja wyniosła 79,6%. Panu Profesorowi gratulujemy zaufania, jakim cieszy się wśród naszych uczniów i dziękujemy za chęć objęcia stanowiska Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia!