Osiągnięcia uczniów

Rok Rodzaj konkursu Imię i nazwisko Miejsce
2000 Ogólnopolski Konkurs "Europa 2000" Anna Tyburska laureatka
2000 Ogólnopolski Konkurs "Język niemiecki i ekologia" Anna Kaim wyróżnienie i stopnia
2000 XXVII Rejonowa Olimpiada Historyczna Łukasz Bartoszek III miejsce
2001 Miejski konkurs historyczny "Sosnowiec wczoraj i dziś" Aleksandra Kowalec, Katarzyna Walczak, Magdalena Malec I miejsce
2001 Konkurs historyczny "Ostatnie lata I Rzeczpospolitej" Michał Rawa III miejsce
2001 XXVII Rejonowa Olimpiada Historyczna Michał Rawa VI miejsce
2002 Ogólnopolski Konkurs "Kroniki Rodzinne" pod patronatem MEN Barbara Kręgiel wyróżnienie
2002 Międzyszkolny konkurs języka francuskiego "Miniatura Teatralna" pod patronatem NKJO i ambasady francuskiej oraz konkurs "ZABYTKI PARYŻA" Jagoda Tubek, Martyna Tubek, Marzena Siwek, Jakub Suder,Katarzyna Walczak, Monika Figiel I miejsce
2002 Międzyszkolny konkurs "Szkoła w mieście" Aleksandra Kawalec I miejsce
2002 Międzyszkolny konkurs "Sosnowiec moje miesto" Aleksandra Kawalec I miejsce
2002 Ogólnopolski konkurs historyczny "Szkoła w moim mieście" Barbara Kalist wyróżnienie
2003/2004 Olimpiada wiedzy o Polsce Wojciech Marczewski awans do ii tury etapu okręgowego
2003/2004 Regionalny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Dorota Baran, Damian Kościański laureaci
2003/2004 Ogólnopolski konkurs "Historia i kultura Żydów polskich" Barbara Kręgiel finalistka
2003/2004 Ogólnopolski konkurs na pracę literacką Marika Wysocka laureatka
2004 I Sosnowiecki konkurs piosenki europejskiej Kinga Woźniak, Adam Pająk III miejsce
2005 XV Olimpiada teologii katolickiej Etap diecezjalny Agata Szymczyk I miejsce
2006 X Ogólnopolski konkurs recytatorski poezji Cypriana Kamila Norwida pt. "Bliżej Norwida" Łukasz Stańczyk wyróżnienie i stopnia
2006/2007 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Damian Gawęda finalista
2007 51 Ogólnopolski konkurs recytatorski - eliminacje na szczeblu miejskim Łukasz Stańczyk,
Małgorzata Powroźnik,
Paulina Milczanowska
I miejsce w kategorii recytacji,
II miejsce w kategorii recytacji,
I miejsce w kategorii turnieju jednego aktora
2007 51 Ogólnopolski konkurs recytatorski - eliminacje na szczeblu rejonowym Paulina Milczanowska wyróżnienie
2007 Regionalny konkurs plastyczny na plakat o charakterze propagandowym pt. "Styl życia bez narkotyków" Adriana Zielińska II miejsce
2007 Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej Marta Zarzycka laureatka
2007 Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym Adam Fajer, Adrian Górczyński laureaci
2007 Wojewódzki konkurs związany z akcją edukacyjno-informacyjną "ZPORRo się zmieniło" Aneta Jonkisz, Dariusz Koziński, Gracjan Stepaniec, Łukasz Mazur II miejsce
2008 Finał Ogólnopolskiego konkursu literackiego na temat: "Moje wrażenia po zwiedzeniu Muzeum Auschwitz-Birkenau" Dominika Janeczek, Karolina Woszczyna,
Karolina Żałowicz, Agnieszka Stankiewicz
wyróżnienie II stopnia,
wyróżnienie I stopnia
2008 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moje inspiracje twórczością artystów hiszpańskich-Hiszpania gorąca kraina flamenco” Natalia Denko wyróżnienie
2008 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski na szczeblu miejskim

Dawid Bawor

 

Małgorzata Powroźnik

 

 

Paulina Gosek

I miejscew kategorii monodram

II miejsce w kategorii wywiedzione ze słowa

wyróżnienie w kategorii monodram

2008 53. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski na szczeblu wojewódzkim Dawid Bawor udział
2008/2009 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Łukasz Raczek finalista
2009

53. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Pamiętajmy o obozach”

Aleksandra Kędzior, Magdalena Markowicz,  Mateusz Tuszycki Mateusz Skrzek,  Katarzyna Topolska,  Monika Terlecka, Aleksandra Mazur, Grażyna Tomczak wyróżnienia
2009 54.  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dawid Bawor,  Paulina Milczanowska

udział na szczeblu wojewódzkim
2009 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Paulina Hamerlak

udział w etapie rejonowym
2009 Konkurs Wiedzy o Życiu i Nauczaniu Jana Pawła II Mateusz Załęski II miejsce w etapie wojewódzkim
2009/2010 XIII Ogólnopolski Konkurs Biblijny Łukasz Raczek finalista
2009/2010 Olimpiada Teologii Katolickiej Łukasz Raczek finalista
2009/2010 Ogólnopolski Konkurs „ Koledzy z podwórka, znajomi z sąsiedztwa” Paulina Czerwińska III miejsce
2009/2010 55.  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dawid Bawor

Patryk Haśka

Agnieszka Budak

Marek Żurek

 

II miejsce w kategorii wywiedzione ze słowa

I miejsce w kategorii recytacji

III miejsce w kategorii poezji śpiewanej

III miejsce w Kategorii Turnieju Jednego Aktora na szczeblu reginalnym

2009/2010 XIII konkurs internetowy pt. „Bogactwo mojej gminy”. Konkurs zorganizowany był przez Urząd Miejski w Zabrzu i Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w ramach XVII „Tygodnia Ziemi”. Mariola Piernik wyróżnienie
2009/2010 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geologiczno-Środowiskowej „RZEŹBIARZE POWIERZCHNI ZIEMI” zorganizowany przez Oddział Górnośląski Państwowego Instytutu Geologicznego- Państwowego Instytutu Badawczego w Sosnowcu w ramach XVIII obchodów „Dni Ziemi”. Aleksandra Pluta III miejsce w finale regionalnym (województwo śląskie i opolskie)
2010/2011 Wojewódzki Konkurs Historyczny „Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków   w latach 1939-1956.”

Karina Kosciańska

Magdalena Senderowicz

Grzegorz Pawłowski

I miejsce

III miejsce

III miejsce

2010/2011 56. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Agnieszka Budak II miejsce w eliminacjach miejskich w kategorii poezja śpiewana, udział w etapie regionalnym konkursu
2011/2012 XIV Ogólnopolski Konkurs na pracę z Literatury Agata Hilaszek III miejsce
2011/2012 Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

Agata Hilaszek

Tomasz Szydłowski

wynik: bardzo dobry

wyróżnienie

2011/2012 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK Mariola Piernik, Aleksandra Pluta, Angelika Tomasiewicz wyróżnienie
2011/2012 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Łukasz Raczek finalista
2011/2012 Olimpiada Teologii Katolickiej Łukasz Raczek finalista
2011/2012 „Spotkanie Zagłębiowskich pokoleń” Karina Kościańska laureatka
2011/2012

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Kształtowanie się Polski niepodległej, wielkie zwycięstwa i osiągnięcia Polaków”

Karina Kościańska

Oktawia Malinowska

II miejsce

III miejsce

2011/2012 Konkurs Wiedzy Historycznej „Sosnowiec-110 Lat Historii” Adrianna Osipiak, Iwona Kryczek, Monika Szwej, Daria Krzak finalistki etapu powiatowego
2011/2012 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Karolina Solak

 

Jakub Sobieski

III miejsce na szczeblu miejskim w kategorii „wywiedzione ze słowa”

III miejsce na szczeblu miejskim w kategorii poezji śpiewanej

2011/2012 Konkurs wojewódzki „Europejska Akademia Praw Człowieka” Andrzej Naziębło III miejsca
2011/2012 V Regionalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych Angelika i Damian Dworak III miejsce
2011/2012 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Magdalena Krzysztańska

Agnieszka Miłosek

I miejsce

wyróżnienie-eliminacje miejskie

2013/2014 VI Regionalny Konkurs na Wiersz Miłosny „Powiedz mi jak mnie kochasz Bartłomiej Przeniosło I miejsce
2013/2014 VI Regionalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych Dorota Sychowicz wyróżnienie
2013/2014 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Magdalena Krzysztańska II miejsce na szczeblu miejskim w kategorii monodram
2013/2014 II Miejski Festiwal Piosenki "World Song" Aleksandra Wykręt II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
2015/2016

Konkurs Historyczny „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

Kamil Górak laureat
2015/2016

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 

Wojciech Szmidt

Kamil Górak

udział w etapie diecezjalnym

finalista

2016/2017

 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Kamil Górak V miejsce na szczeblu diecezjalnym
2016/2017

Konkurs Historyczny „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

Gracjan Trela, Kamil Górak, Dorian Czechowicz awans do etapu wojewódzkiego
2016/2017

 Wojewódzki Konkurs Historyczny poświęcony życiu i działalności Marszałka J.Piłsudskiego

Klaudia Górska I miejsce (wyjazd do Brukseli)
2017/2018

Wojewódzki Turniej Artystyczny

Klaudia Górska wyróżnienie
2017/2018

 Konkurs Historyczny „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

Izabella Kostorz, Zuzanna Ozga, Jakub Ostrowski, Hubert Starościak, Adrian Bilalović awans do etapu wojewódzkiego
2017/2018

 Olimpiada Teologii Katolickiej

Kacper Wojnowski, Wojciech Wojtaszewski udział w etapie diecezjalnym
2017/2018

Olimpiada Teologiczna-Piotr Rdzanek

Piotr Rdzanek awans do II etapu

Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce:

Rok Imię i nazwisko
1996/1997 Zbigniew Łukasik
1997/1998 Tomasz Pietrek, Sebastian Dziedzic
1998/1999 Tomasz Biernacki, Michał Rawa
1999/2000 Łukasz Grzelec, Wojciech Rytel
2000/2001 Anna Kaim, Łukasz Zwoźniak
2001/2002 Iwona Fiszer, Łukasz Ziaja
2002/2003 Magdalena Bachara, Przemysław Wysocki
2004/2005 Izabella Bindas, Aleksandra Kwaśny, Dawid Nowak
2005/2006 Piotr Adamus, Izabella Bindas, Rafał Mastalerz
2006/2007 Piotr Adamus, Magdalena Mentel, Paweł Stach
2007/2008 Piotr Chmielewski, Magdalena Mentel, Piotr Adamus
2008/2009 Magdalena Senderowicz, Aleksandra Mazur
2009/2010 Aleksandra Pluta, Aleksandra Mazur, Adrian Nowak
2010/2011 Aleksandra Pluta, Oktawia Malinowska, Dawid Warzycha
2011/2012 Dawid Warzycha, Karina Kościańska
2012/2013 Dawid Warzycha, Klaudia Gancarczyk
2013/2014 Damian Dworak, Paulina Zapolska
2014/2015 Damian Dworak, Paulina Zapolska
2015/2016 Damian Dworak, Aleksandra Żak
2016/2017 Mateusz Ściborowski

Klasyfikacja 2001-2014

Miejsce

Tytuł

Data

V miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2017/2018
VI miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy 2017/2018
VI miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2016/2017
VI miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy 2016/2017
VI miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2015/2016
VI miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2012/2013
IV miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2012/2013
II miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – dziewczęta 2011/2012
IV miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – chłopcy 2011/2012

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – dziewczęta

2010/2011

III miejsce

Półfinał wojewódzki – Licealiada - dziewczęta

2008/2009

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – dziewczęta

2008/2009

II miejsce

Półfinał wojewódzki – Licealiada - dziewczęta

2007/2008

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – dziewczęta

2007/2008

IV miejsce

Półfinał wojewódzki – Licealiada - chłopcy

2006/2007

III miejsce

Półfinał wojewódzki – Licealiada - dziewczęta

2006/2007

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – dziewczęta i chłopcy

2006/2007

IV miejsce

Półfinał wojewódzki – Licealiada - dziewczęta

2005/2006

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2004/2005

III miejsce

Półfinał wojewódzki – Licealiada - dziewczęta

2003/2004

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2003/2004

V miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2001/2002

Klasyfikacja w latach 2000-2011

Miejsce

Tytuł

Data

III miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych 2012/2013

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka halowa

2010/2011

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2010/2011

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka halowa

2009/2010

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2009/2010

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka halowa

2008/2009

III miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

2008/2009

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2008/2009

II miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

2007/2008

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2007/2008

III miejsce

Zagłębiowski Turniej Piłki Nożnej Halowej

2006/2007

I miejsce

II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar dyrektora ZSO Nr 14

2006/2007

II miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

2006/2007

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2006/2007

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2005/2006

II miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

2004/2005

II miejsce

Świąteczno-Noworoczny Turniej Piłki Halowej

2004/2005

III miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

2003/2004

II miejsce

Świąteczno-Noworoczny Turniej Piłki Halowej

2003/2004

III miejsce

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar ul. Kilińskiego

2002/2003

I miejsce

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej z okazji stulecia Sosnowca

2002

I miejsce

Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców o puchar dyrektora ZSME

2001/2002

II miejsce

XXXIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego Katowice

2000/2001

I miejsce

Półfinał Wojewódzki

2000/2001

I miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

2000/2001

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

2000/2001

I miejsce

Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców o puchar dyrektora ZSME

2000/2001

Klasyfikacja 2000-2013

Miejsce

Tytuł

Data

V miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy 2012/2013
III miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy 2011/2012

II miejsce

Półfinał wojewódzki - chłopcy

2010/2011

I miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych – chłopcy

2010/2011

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2010/2011

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2009/2010

II miejsce

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu – dziewczęta

2009/2010

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych – chłopcy

2009/2010

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2009/2010

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2008/2009

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2008/2009

III miejsce

Finał wojewódzki - dziewczęta

2008/2009

I miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2008/2009

I miejsce

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu – dziewczęta

2008/2009

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2007/2008

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2007/2008

III miejsce

Finał wojewódzki - dziewczęta

2007/2008

I miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2007/2008

I miejsce

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu – dziewczęta

2007/2008

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2006/2007

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2006/2007

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2006/2007

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2005/2006

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta, chłopcy

2004/2005

II miejsce

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu – dziewczęta, chłopcy

2004/2005

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2003/2004

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2003/2004

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2003/2004

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2002/2003

I miejsce

Turniej Szkół o Puchar ul. Kilińskiego - chłopcy

2002/2003

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2001/2002

IV miejsce

Ogólnopolski Turniej Piłki Koszykowej - chłopcy

2000/2001

Klasyfikacja 2001-2013

Miejsce

Tytuł

Data

IV miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2012/2013
III miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2011/2012

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2010/2011

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2010/2011

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – dziewczęta i chłopcy

2009/2010

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – siatkówka plażowa – dziewczęta

2009/2010

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – siatkówka plażowa – chłopcy

2008/2009

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2008/2009

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2007/2008

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – siatkówka plażowa – dziewczęta

2006/2007

IV miejsce

Półfinał wojewódzki - dziewczęta

2005/2006

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2005/2006

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2005/2006

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – siatkówka plażowa – dziewczęta

2005/2006

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych – chłopcy

2004/2005

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2004/2005

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2004/2005

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta i chłopcy

2003/2004

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – siatkówka plażowa – dziewczęta i chłopcy

2003/2004

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2002/2003

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2001/2002

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2001/2002

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych – siatkówka plażowa – dziewczęta

2001/2002

Klasyfikacja 2002-2012

Miejsce

Tytuł

Data

III miejsce WojewódzkiFinał Szkół Ponadgimnazjalnych-dziewczęta 2012/2013
I miejsce Zawody Rejonowe Szkół Ponadgimnazjalnych-dziewczęta 2012/2013
II miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2012/2013
II miejsce Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej - dziewczęta 2011/2012
I miejsce Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2011/2012
I miejsce Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2011/2012

I miejsce

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej - dziewczęta

2010/2011

I miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2010/2011

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2010/2011

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnzajanych - chłopcy

2009/2010

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2009/2010

III miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2008/2009

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnzajanych - chłopcy

2008/2009

II miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2007/2008

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnzajanych - chłopcy

2007/2008

VI miejsce

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej - chłopcy

2006/2007

I miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2006/2007

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2006/2007

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2005/2006

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2005/2006

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2005/2006

XI miejsce

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej - dziewczęta

2004/2005

III miejsce

Zawody rejonowe – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2004/2005

I miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2004/2005

VII miejsce

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej - dziewczęta

2003/2004

III miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2003/2004

I miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2003/2004

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta, chłopcy

2003/2004

II miejsce

Zawody rejonowe - Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2002/2003

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnzajanych - chłopcy

2002/2003

Klasyfikacja 2001-2014

Miejsce

Tytuł

Data

III miejsce Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy 2012/2013
I miejsce Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta 2011/2012
VII miejsce Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy 2011/2012
VI miejsce Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe -dziewczęta 2011/2012
VI miejsce Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy 2011/2012

IV miejsce

Sosnowieckie Biegi Przełajowe - dziewczęta

2010/2011

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta

2010/2011

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2010/2011

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2009/2010

III miejsce

Zawody rejonowe - sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

2009/2010

III miejsce

Sosnowieckie Biegi Przełajowe - dziewczęta

2009/2010

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2008/2009

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta

2008/2009

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy

2008/2009

II miejsce

Zawody Rejonowe – Szkolna Liga Lekkoatletyczna – dziewczęta i chłopcy

2007/2008

I miejsce

Sosnowieckie Biegi Przełajowe - dziewczęta

2007/2008

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

2007/2008

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2007/2008

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2007/2008

III miejsce

Zawody rejonowe - sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta i chłopcy

2006/2007

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy

2006/2007

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta

2006/2007

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2005/2006

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy

2005/2006

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2005/2006

III miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy

2004/2005

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta

2004/2005

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2004/2005

IV miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2004/2005

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

2004/2005

III miejsce

Zawody rejonowe - sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta

2003/2004

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopcy

2003/2004

I miejsce

Mistrzostwa Sosnowca Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta

2003/2004

III miejsce

Zawody Rejonowe – Szkolna Liga Lekkoatletyczna – dziewczęta i chłopcy

2002/2003

III miejsce

Zawody rejonowe - sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2001/2002

II miejsce

Mistrzostwa Sosnowca – sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy

2001/2002

Klasyfikacja 2005-2011

Miejsce Tytuł Data
I miejsce Szkolne Zawody Zespołów Cheerleaders w Sosnowcu 2005/2006
III miejsce Śląskie Mistrzostwa Niezrzeszonych Zespołów Cheerleaders 2005/2006
I miejsce Szkolne Zawody Zespołów Cheerleaders w Sosnowcu 2006/2007
I miejsce Turniej Zespołów Cheerleaders Sosnowiec 2010/2011

Klasyfikacja 2007-2009

Miejsce Tytuł Data
I miejsce w Sosnowcu 2007/2008
I miejsce w Sosnowcu 2008/2009
IV miejsce w województwie 2008/2009

Klasyfikacje 2002-2010

Miejsce Tytuł Data
III miejsce Zawody Aerobiku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu 2009/2010
I miejsce Zawody Aerobiku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu 2006/2007
I miejsce Zawody Aerobiku Spotowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu 2005/2006
I miejsce Zawody Aerobiku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu 2004/2005
II miejsce Zawody Aerobiku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu 2003/2004
II miejsce Zawody Aerobiku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sosnowcu 2002/2003

Klasyfikacja ogólna MSZS Najbardziej usportowioną szkołę w Sosnowcu

Rok szkolny

Miejsce(dziewczęta)

Miejsce(chłopcy)

2011/2012 I miejsce VII miejsce

2010/2011

II miejsce

VI miejsce

2009/2010

II miejsce

II miejsce

2008/2009

II miejsce

I miejsce

2007/2008

I miejsce

I miejsce

2006/2007

I miejsce

II miejsce

2005/2006

I miejsce

II miejsce

2004/2005

I miejsce

II miejsce

2003/2004

I miejsce

I miejsce