Sukces Mileny i Marty w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukces Mileny i Marty w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Poznaliśmy laureatów jubileuszowego  XX. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu. W eliminacjach do konkursu wzięło udział 33 uczestników z różnych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych województwa śląskiego. W dniu 20 grudnia 2022 r. w Miejsko Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu odbyła się Gala Zwycięzców Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. W gronie laureatów znalazły się dwie uczennice naszego Technikum, znane całej społeczności szkolnej z wielu występów: Milena Konieczna (4BP) i Marta Marszałek (4BG). Z ogromną radością informujemy, że Grand Prix XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej otrzymała Milena Konieczna. Zaszczytne, II miejsce w kategorii „szkoła ponadpodstawowa” zdobyła natomiast Marta Marszałek. Gratulujemy olbrzymiego sukcesu obu uczestniczkom! Podczas dzisiejszej Gali Zwycięzców, nasze uczennice miały jeszcze raz możliwość wystąpienia przed publicznością, zaśpiewania swoich utworów z eliminacji oraz odebrania nagród rzeczowych i pamiątkowych dyplomów. Cieszymy się razem z Wami! Rozwijajcie nadal Wasze muzyczne pasje i umilajcie swoim śpiewem nie tylko szkolne uroczystości. Życzymy wielu kolejnych sukcesów i realizacji marzeń!