Przyszłość z pasją

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Przyszłość z pasją

We wtorkowe przedpołudnie uczniowie klas 4CG i 4CP uczestniczyli w warsztatach z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego. Zajęcia prowadził pan dr Jarosław Bugajski z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, dziekan zamiejscowego Wydziału Nauk Społecznych w Jaworznie. Dlaczego warto studiować? Jak zaplanować swoją karierę? Jakie studia wybrać? Co należy umieścić w CV? Czemu służy uświadomienie sobie swoich mocnych i słabych stron? W jaki sposób szukać pracy? Co zrobić, by wykonywane obowiązki zawodowe dawały nam satysfakcję? To właśnie na takie pytania młodzież szukała odpowiedzi. Mamy nadzieję, że uzyskane dziś informacje okażą się przydatne i pomocne w planowaniu przyszłości z pasją.