Piknik integracyjny klas pierwszych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Piknik integracyjny klas pierwszych

Przez trzy kolejne dni,  na terenie Stanicy Wodnej 10 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej w Katowicach odbywały się pikniki integracyjne uczniów klas pierwszych naszej szkoły. W dniach 26-28 września klasy: 1ET, 1TE, 1KL, 1KT, 1PK, 1SO, 1ST wraz z wychowawcami,  korzystając z potencjału stanicy żeglarskiej przy stawie Morawa w katowickich Szopienicach, uczestniczyli w zabawach integracyjnych. Wspaniała pogoda towarzysząca w tych dniach uczestnikom, pozwoliła na nawiązywanie wzajemnych relacji i budowanie więzi w radosnej i luźnej atmosferze. Wśród atrakcji było m.in. przeciąganie liny, frisbee, siatkówka, szukanie zaginionego przedmiotu oraz oczywiście tradycyjne pieczenie kiełbasek. A już jutro naszych najmłodszych uczniów czeka uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych!