Ogólnopolski Konkurs Lotniczy

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ogólnopolski Konkurs Lotniczy

Uczniowie naszej szkoły Kacper Białas i Szymon Piątek z klasy 2SO wzięli udział w III Ogólnopolskim Konkursie Lotniczym "Lotnictwo to moja pasja". Konkurs odbywał się w dwóch etapach: część teoretyczna w formie on-line (w dniu 4 kwietnia) oraz część praktyczna- stacjonarnie w siedzibie organizatora, którym był Zespół Szkół nr 3 w Rzeszowie. W pierwszym etapie zmagań wzięło udział 130 uczestników, do kolejnego zakwalifikowało się 34 uczniów, wśród których znaleźli się i nasi reprezentanci. Kacper Białas i Szymon Piątek pojechali do Rzeszowa pod opieką pani Beaty Małyszy. Gratulujemy obu uczestnikom! Cieszymy się ogromnie ze świetnego występu Kacpra i mamy nadzieję, że w kolejnych konkursach wiedzy lotniczej sięgnie po zasłużone laury!