Apel szkolny

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Apel szkolny

Apel szkolny

W naszym Technikum,  w dniu 6 grudnia odbył się apel poświęcony  podsumowaniu bieżących wydarzeń z codziennego życia szkolnego. Ogłoszono wyniki wyborów i  przedstawiono zebranym skład nowo wybranego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Ola Trzeciak z klasy 2EO a opiekunem Samorządu od tego roku szkolnego jest pani Agnieszka Knol. Podczas apelu przedstawiono laureatów konkursu z przedsiębiorczości  organizowanych przez p. Renatę Dudzik (konkurs wiedzy oraz konkurs plastyczny). Laureatom  obu konkursów nagrody książkowe wręczyła pani Agnieszka Kamer- kierownik kształcenia praktycznego.  Swoje nagrody odebrali również laureaci szkolnego konkursu z języka angielskiego „Mistrz Angielskiej Wymowy”, którego organizatorem była p. Magdalena Kubas.  Pani Bożena Lasota i p. Małgorzata Sobaszek nagrodziły zwycięzców w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Święta Niepodległości. (Nazwiska laureatów wszystkich wymienionych konkursów znajdują się w treści informacji o bieżących wydarzeniach z życia szkoły). Uczniowie klas czwartych uczestniczący w maju w praktykach zagranicznych w ramach programu Erasmus odebrali Europass-Mobility.  Certyfikaty wręczały koordynatorki programu p. Agnieszka Godlewska i p. Jolanta Musialik oraz p. Agnieszka Kamer.