Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W piątek 25 czerwca 2021 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Tym samym upragnione wakacje rozpoczęły się dla uczniów 17 klas Technikum nr 4 Transportowego.

Miło nam poinformować, że aż 81 z nich odebrało z rąk Pani Ewy Bartosińskiej - wicedyrektor CKZiU -świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Wielkie gratulacje dla młodzieży i serdeczne podziękowania dla Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego rozbrzmiewały ze wszystkich stron, nadając spotkaniu wyjątkowy charakter. Miłym akcentem był również muzyczny upominek w wykonaniu Mileny Koniecznej z klasy 2AP.

W akademii uczestniczył Pan Zbigniew Gawracz, dyrektor PKP PLK S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu, który złożył podziękowania za współpracę na ręce Pani Agnieszki Kamer- kierowniczki szkolenia praktycznego w T4, a także wręczył dyplomy i upominki stypendystom PKP PLK.

Całej społeczności szkolnej życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!!!