Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. W uroczystej akademii uczestniczył Dyrektor CKZiU Pan Jacek Górski oraz wicedyrektor Szkoły Pani Ewa Bartosińska. Uczniowie Technikum nr 4 odbierali nagrody i podziękowania w obecności wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Wśród zaproszonych na uroczystość gości byli przedstawiciele PKP PLK, którzy wręczyli nagrody najbardziej aktywnym uczniom klas kolejowych. Było mnóstwo kwiatów, podziękowań, wiele miłych życzeń, w tym tych najważniejszych, dotyczących bezpiecznego  i udanego wypoczynku. Akademię umilili swoim śpiewem  Aleksandra Trzeciak i Olaf Szkop.
Miłym akcentem było przekazanie klasie o najwyższej frekwencji nagrody pieniężnej od Rady Rodziców. W tym roku szkolnym nagrodę otrzymała klasa 1KT, której wychowawcą jest pani Agnieszka Knol.  Uroczystości  przygotowali uczniowie klasy 2EL pod kierunkiem pani prof. Magdaleny Kubas i pani prof. Joanny Czuber.

Autorem zdjęć jest Adam Siedlecki z klasy 3EO.