XII Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XII Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Prowadzenie własnego biznesu to przygoda: ekscytacja przyszłością, niezależność pozwalająca kształtować własne losy i wielka nagroda na horyzoncie. Brzmi świetnie, ale po drodze są także: nieprzebyte bagna biurokracji, na których tną komary kontroli skarbowych, nieprzespane noce pełne strachów o to czy klient zapłaci za tą dużą fakturę i goniąca nas jak wielki kamień konkurencja. Przygoda na ekranie wygląda dobrze, ale czy każdy powinien zostać Indianą Jonesem? Czy każdy powinien zostać przedsiębiorcą? Czego można się spodziewać zaczynając własny biznes i jak się do tego przygotować? W ramach XII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy 2 EL uczestniczyli w wykładzie „Czy własny biznes jest dla każdego? Czego można się spodziewać po założeniu firmy”. Wykład prowadził dr Tomasz Kasprowicz z Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.