Wicemistrzostwo Sosnowca w pływaniu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wicemistrzostwo Sosnowca w pływaniu

Już od kilku dni cieszymy się z medalu jaki nasza drużyna pływacka zdobyła podczas niedawno zakończonych zawodów. W dniu 06 listopada 2019 r. w III LO w Sosnowcu odbyły się  Mistrzostwa szkół ponadpodstawowych  w pływaniu. Znakomicie spisała się w nich reprezentacja naszego technikum, która w klasyfikacji drużynowej zajęła II miejsce, ustępując nieznacznie drużynie VI LO. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Jakub Herisz, Wojciech Adamczyk ( II EO ), Mikołaj Rubik ( II ST ), Mateusz Wawrzynek ( II EL ), Bartosz Witas ( III EL ), Kacper Przędziak ( III EO ), Adrian Jagła ( IV ST ), Oskar Sarna ( I AP ) Yevhen Voitsekhovskyi ( I AG). Opiekunem drużyny był  Daniel Gałużny. Gratulujemy sukcesu i życzymy równie udanych występów w kolejnych latach!