Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uczniowie Technikum nr 4 Transportowego na Dniu Otwartym Warsztatów Tramwajowych

W dniu 19 września 2015r. uczniowie naszego Technikum: Tymoteusz Muszala, Kamil Milewski z klasy 1KT oraz Krystian Burzyński i Marcin Góżański z klasy 3KT wzięli udział w Dniach Otwartych Warsztatów Tramwajowych w Chorzowie Batorym. Imprezę rozpoczęła tradycyjna parada tramwajów, którą podziwiali nasi młodzi pasjonaci transportu. To było bezcenne doświadczenie dla młodzieży. Nie każdy na co dzień może zobaczyć, jak wygląda pantograf, podwozie tramwaju, a możliwość zajrzenia do wnętrza poszczególnych typów maszyn najbardziej ucieszyła naszych uczniów, którzy czynnie biorą udział w obsłudze tej imprezy i aranżacji okolicznościowej wystawy. Szczególną atrakcją okazała się prezentacja nowego nabytku Tramwajów Śląskich – Wagonu typu MODERUS BETA, który decyzją pasażerów będzie nosił imię SKARBEK. Podziwiając pasje naszych uczniów serdecznie im gratulujemy pomysłów i życzymy dalszego rozwoju w realizacji zawodowych  planów. Takie działania to najlepsza ścieżka do kariery!