TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

II miejsce drużyny piłkarskiej w Turnieju o Puchar Dyrektora CKZiU Grota-Roweckiego 64 w Sosnowcu

26.05.2015 drużyna  CKZiU (Technikum Transportowego nr 4)prowadzona przez mgr R.Miszczaka zajęła 2 miejsce w turnieju p.nożnej szkół ponadgimnazjalnych w Sosnowcu. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:D.BAL,P.BAL(3 ST),P.LAWĘDZKI,B.RYBAK(3 GT)K.MOSEK(2 GT)),G,TRELA,D.BANAŚ(2 ST),G.LABUS,M.ŚCIBOROWSKI(2 KT),T.FABIO,K.MARAT(1 ST) pokonała kolejno:ZSGiH 2: 0,ZSE 3 : 1,II LO 1 : 0,VI LO 5 : 0, zremisowała z ZSEiI 2 : 2 i w finale nieznacznie przegrała 2 : 1 z faworyzowanym zespołem IV LO .Puchar zdobyty przez uczniów powiększy grono trofeów piłkarskich naszej szkoły, ale nie bez znaczenia są osiągnięcia indywidualne Kamil Mosek został najlepszym bramkarzem a Dominik Bal najlepszym strzelcem turnieju. Dodać trzeba, że uczniowie oprócz walki z przeciwnikami musieli rywalizować z aurą, ponieważ zawody odbywały się w chłodny dzień, w strugach deszczu. GRATULACJE!!!!