W dniu 9 kwietnia naszą szkołę odwiedzili pracownicy Politechniki Śląskiej przybliżając uczniom naukowe zagadnienia z dziedziny matematyki i fizyki. Poprzez eksperymenty, pokazy, doświadczenia i rozwiązywanie ciekawych zadań, młodzież otrzymała ogromną dawkę wiedzy a także zachętę do samodzielnego poszukiwania rzetelnych informacji.
Galeria zdjęć:







