Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 24 listopada 2022r. odbyło się uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Miło nam poinformować, że w gronie 102 osób nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Julia Mrzyczek (4CP) i Alicja Półtorak (4CG), które odebrały dyplomy z rąk  Wicekuratora Oświaty, p. Jacka Szczotki oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty, p. Mirosławy Kolwas-Soczyńskiej. Uroczystość odbyła się w Młodzieżowym Ośrodku Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie. Zaproszeni goście wzięli udział w wirtualnej lekcji historii lokalnej przygotowanej przez Muzeum Miasta Jaworzna, a uroczystość uświetnił koncert zespołu instrumentalnego "Zadyrygowani". Słodki poczęstunek dla stypendystów zapewnili gospodarze uroczystości. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy kolejnych sukcesów!