Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 08.01.2020r. odbyło się uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Miejscem uroczystości był Młodzieżowy Ośrodek Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie. Wśród 69 stypendystów znaleźli się również uczniowie CKZiU:

Wiktoria Kaleta

Izabella Kostorz

Piotr Kozłowski

Karolina Wilczyńska

którzy odebrali dyplomy z rąk  Wicekuratora Oświaty, p. Jacka Szczotki oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty, p. Mirosławy Kolwas-Soczyńskiej. Zaproszeni goście wysłuchali wykładu nauczyciela Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Sosnowcu, p. Tomasza Wasyliszyna nt. „Państwa zakaukaskie – Gruzja, Armenia
i Azerbejdżan”, a uroczystość uświetniły występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej
I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie. Stypendyści zostali również ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez gospodarzy uroczystości. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy tak ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych!