Sprzątanie świata 2019

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sprzątanie świata 2019

W dniu 20 września uczniowie Technikum nr 4 tradycyjnie włączyli się w akcję „Sprzątanie Świata – Polska 2019, która w tym roku odbywała się w naszym kraju już po raz 26. Tym razem hasłem przewodnim kampanii były słowa „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!". W ramach działań  nasi  uczniowie porządkowali  najbliższą okolicę wokół szkoły. Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Dzięki pracy i zaangażowaniu uczniów z klas 1AP i 1BG nazbierano wiele worków pełnych odpadów. Sprzątanie Świata jest dla naszej młodzieży wspólną lekcją poszanowania środowiska. Dziękujemy koordynatorce akcji pani Annie Zoń oraz wychowawcom za inicjowanie działań proekologicznych, dzięki którym zmniejszamy nasz negatywny wpływ na środowisko.