Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W dniu 23 września 2019 roku Uczniowie Klas Pierwszych dołączyli oficjalnie do wielkiego grona Rodziny Technikum nr 4 Transportowego i złożyli uroczyste Ślubowanie na Sztandar Szkoły. Uczynili to w obecności Pani Dyrektor Ewy Bartosińskiej, Wychowawców, Nauczycieli, starszych Kolegów oraz licznie przybyłych Rodziców.  Przypominając misję Szkoły, której celem jest kształtowanie człowieka kreatywnego, otwartego na świat, kierującego się w swoim życiu wartościami humanistycznymi, młodzież wyraziła gotowość pomnażania ideałów Szkoły i zadeklarowała realizację wyznaczonych celów. Do tych serdecznych słów dołączyli również Rodzice, wyrażając wielką radość tej z Uroczystości i składając wszystkim szczere życzenia zdrowia i spełnienia zawodowych i osobistych marzeń. Po części oficjalnej najmłodsi Uczniowie dali wspaniały pokaz swoich talentów: teatralnych, tanecznych, wokalnych i wielu innych niezwykłych umiejętności.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
Autorem zdjęć jest Kosma Klejnowski z klasy 3ST.