Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września rozpoczęliśmy w Technikum nr 4 Transportowym kolejny rok szkolny. W związku z panującą epidemią jego inauguracja odbyła się w trzech turach z zachowaniem reżimu sanitarnego. Najpierw w szkole pojawili się drugo i trzecioklasiści, następnie maturzyści, a na końcu pierwszoklasiści. Wszystkich uczniów naszego Technikum powitała wicedyrektor CKZiU pani Ewa Bartosińska, która, życząc zebranej młodzieży i nauczycielom sukcesów w nadchodzącym roku, wyraziła nadzieję na możliwość realizowania dydaktycznych i wychowawczych celów w trybie stacjonarnym.

Krótką akademię, przygotowaną przez panią Joannę Czuber, prowadzili: Alicja Półtorak z klasy 3CG oraz Robert Zalewski z klasy 4EL. W trakcie uroczystości nie mogło zabraknąć wspomnienia o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pamięć jej bohaterów uczciliśmy minutą ciszy i refleksją, której sprzyjała piękna interpretacja patriotycznej pieśni w wykonaniu uczennicy klasy 3AP Mileny Koniecznej.

O godzinie 11.30 z ogromną radością powitaliśmy w murach Technikum nr 4 Transportowego uczniów czterech klas pierwszych. Mamy nadzieję, że będą się dobrze czuli wśród nas, a szkoła spełni wszystkie ich oczekiwania. Całej szkolnej społeczności życzymy dużo zdrowia, możliwości wszechstronnego rozwoju i radości płynącej z nauki.