Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września rozpoczęliśmy w Technikum nr 4 Transportowym kolejny rok szkolny. W związku z panującą epidemią jego inauguracja była niecodzienna. Nie było tradycyjnej akademii, a młodzież przychodziła na spotkania z Dyrekcją i wychowawcami o różnych godzinach. Reżim sanitarny nie zmniejszył jednak naszej radości ze spotkania w szkolnych murach. Miło było zobaczyć znajome, choć nieco zakryte, twarze koleżanek, kolegów, nauczycieli… Z niemniejszą radością niż w latach poprzednich powitaliśmy uczniów pięciu klas pierwszych. Całej szkolnej społeczności życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym! Mamy nadzieję, że zachowując reżim sanitarny, unikniemy problemów zdrowotnych i będziemy mogli realizować nasze cele dydaktyczne i wychowawcze w trybie stacjonarnym.