Pomoc dla Ukrainy

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Pomoc dla Ukrainy

W związku z tragicznymi wydarzeniami dziejącymi się obecnie w Ukrainie, nasza szkoła przyłączyła się do akcji solidarnościowej z tym krajem. Samorząd Uczniowski T4 koordynował działania w ramach akcji Solidarni z Ukrainą. Młodzież chętnie właczyła się do zbiórki najpotrzebniejszych na  tę chwilę rzeczy. Zebraliśmy przede wszystkim środki pierwszej pomocy, żywność o przedłużonym terminie ważności oraz artykuły higieny osobistej. Kartony pełne tych produktów wypełniły cały samochód. Przedstawiciele społeczności szkolnej - uczniowie: Adrian Ciećka i Remigiusz Palka z klasy 2TT oprócz pakowania produktów, zajęli się równiez dostarczniem ich do punktu przeznaczenia, którym była Hala Widowiskowo-Sportowa w Sosnowcu Zagórzu. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w akcję Solidarni z Ukrainą! Wobec dziejącej się za naszą granicą tragedii, nie bądźmy obojętni! Pomagajmy, tak jak potrafimy! Bądźmy solidarni we wzajemnej pomocy!