Pomagamy Ukrainie!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Pomagamy Ukrainie!

To już kolejna przesyłka, którą wysłaliśmy do zmagającego się z wojną kraju. Tym razem pomoc trafiła do dwóch lwowskich ośrodków, które mają pod opieką niemal dwieście osób - matki i ich dzieci z niepełnosprawnościami.

Dzięki przysłanym nam zdjęciom możemy zobaczyć efekty naszych wspólnych działań!

Akcje charytatywne, takie jak: „słodkie poniedziałki” czy dobrowolne wpłaty, pozwoliły na zakup koców i innych artykułów potrzebnych mieszkańcom placówek, przyjeżdżającym do Lwowa z miejscowości objętych lub zagrożonych działaniami wojennymi. Opiekę nad potrzebującymi wsparcia kobietami i dziećmi sprawują tam głównie wolontariusze. Potrzeby ośrodków są ogromne, więc tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Darczyńcom!